ЛогоУкраїнський державний хіміко-технологічний університет  

Обираючи професію, абітурієнт зустрічається з проблемою:

Куди йти вчитись?

Одна справа, якщо Ви твердо вирішили стати актором/художником/музикантом, маєте безумовний талант і займаєтеся улюбленою справою з дитячих років. Але таких - одиниці.

Велика ж частина дівчат і хлопців, закінчуючи школу, робить вибір випадково. І буває, через пару років розчаровуються у своєму виборі.

Вже так улаштована людина, що її вчинки диктуються впливом моди. У тому числі і при виборі професії. У недавньому минулому ми пережили "економічний бум" в освіті. На ринок праці були вкинуті тисячі економістів, менеджерів, маркетологів, які так і не змогли влаштуватися на роботу за фахом. Сьогодні модним є гуманітарний напрям. Абітурієнти масово захотіли бути соціологами і журналістами.

В результаті в країні відчувається гострий дефіцит фахівців інженерного профілю. У ВНЗ недобір на технічні спеціальності. Підприємства поки рятуються за рахунок пенсіонерів. Пройде ще років п'ять, і інженери будуть на вагу золота.

Про один інженерний напрям ми хочемо розповісти абітурієнтам. Офіційно це називається "Галузь знань 15 Автоматизація і приладобудування". В Українському державному хіміко-технологічному університеті для цієї галузі готують бакалаврів і магістрів за спеціальністю

151 - Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології;

Світ комп'ютерних і інформаційних технологій розвивається надзвичайно швидко, і ці спеціальності будуть затребувані ще не один десяток років.

Перерахуємо тільки головні компетенції випускників спеціальності 151.

1. Здатність застосовувати спеціальні знання для створення ефективних систем автоматизації складних технологічних об'єктів і комплексів на основі інтелектуальних методів управління і комп'ютерних технологій з використанням баз даних, баз знань і методів штучного інтелекту.
2. Здатність професійно використовувати спеціальне програмне забезпечення для розробки комп'ютерно-інтегрованих систем управління і програмно-технических комплексів на базі промислових контролерів, засобів людино-машинного інтерфейсу і інформаційних мереж.
3. Здатність застосовувати методи моделювання і оптимізації для дослідження і створення ефективних систем управління складними технологічними і організаційно-технічними об'єктами.
4. Спеціальні знання мережевих технологій передачі даних, які застосовуються в автоматизованих системах різного рівня і призначення.
5. Спеціальні знання для проектування і впровадження високонадійних систем та їх прикладного програмного забезпечення для реалізації функцій управління і переробки інформації на основі сучасних положень теорії надійності, функціональної безпеки програмних і технічних засобів, аналізу і зменшення ризиків в складних системах.

Відео

Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Auto (32K)


ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Графік роботи : з понеділка по п'ятницю, з 900 до 1700, перерва з 1300 до 1400

Адреса: просп. Гагаріна, 8, к. 156, к. 158, м. Дніпро, 49005
Проїзд від залізничного і автовокзалу: трамвай № 1, маршрутки № 146, 101, 109, 87"б" - до зупинки "Вулиця Чернишевського"
Тел./факс: +38 0562 47-34-49
Е- mаіl: pr com@udhtu.edu.ua, prk udxtu@ukr.net

Сертифікати ЗНО :

1. Українська мова і література
2. Математика
3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Вартість одного року навчання (2021 р.)

Відділення Денне Заочне
Бакалавр 13300 10500
Магістр 16200 12540
Подробиці

© Манко Г.І., 2014-2022