ЛогоУкраїнський державний хіміко-технологічний університет  
Обираючи професію, абітурієнт зустрічається з проблемою:

Куди йти вчитись?

Одна справа, якщо Ви твердо вирішили стати актором/художником/музикантом, маєте безумовний талант і займаєтеся улюбленою справою з дитячих років. Але таких - одиниці.

Велика ж частина дівчат і хлопців, закінчуючи школу, робить вибір випадково. І буває, через пару років розчаровуються у своєму виборі.

Вже так улаштована людина, що її вчинки диктуються впливом моди. У тому числі і при виборі професії. У недавньому минулому ми пережили "економічний бум" в освіті. На ринок праці були вкинуті тисячі економістів, менеджерів, маркетологів, які так і не змогли влаштуватися на роботу за фахом. Сьогодні модним є гуманітарний напрям. Абітурієнти масово захотіли бути соціологами і журналістами.

В результаті в країні відчувається гострий дефіцит фахівців інженерного профілю. У ВНЗ недобір на технічні спеціальності. Підприємства поки рятуються за рахунок пенсіонерів. Пройде ще років п'ять, і інженери будуть на вагу золота.

Про один інженерний напрям ми хочемо розповісти абітурієнтам. Офіційно це називається "Галузь знань 15 Автоматизація і приладобудування". В Українському державному хіміко-технологічному університеті для цієї галузі готують бакалаврів і магістрів за спеціальністю 151 - Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології;

Світ комп'ютерних і інформаційних технологій розвивається надзвичайно швидко, і ці спеціальності будуть затребувані ще не один десяток років.

Перерахуємо тільки головні компетенції випускників спеціальності 151.

1. Здатність застосовувати спеціальні знання для створення ефективних систем автоматизації складних технологічних об'єктів і комплексів на основі інтелектуальних методів управління і комп'ютерних технологій з використанням баз даних, баз знань і методів штучного інтелекту.
2. Здатність професійно використовувати спеціальне програмне забезпечення для розробки комп'ютерно-інтегрованих систем управління і програмно-технических комплексів на базі промислових контролерів, засобів людино-машинного інтерфейсу і інформаційних мереж.
3. Здатність застосовувати методи моделювання і оптимізації для дослідження і створення ефективних систем управління складними технологічними і організаційно-технічними об'єктами.
4. Спеціальні знання мережевих технологій передачі даних, які застосовуються в автоматизованих системах різного рівня і призначення.
5. Спеціальні знання для проектування і впровадження високонадійних систем та їх прикладного програмного забезпечення для реалізації функцій управління і переробки інформації на основі сучасних положень теорії надійності, функціональної безпеки програмних і технічних засобів, аналізу і зменшення ризиків в складних системах.Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Auto (32K)

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Графік роботи : з понеділка по п'ятницю, з 900 до 1700, перерва з 1300 до 1400

Адреса: просп. Гагаріна, 8, к. 156, к. 158, м. Дніпро, 49005
Проїзд від залізничного і автовокзалу: трамвай № 1, маршрутки № 146, 101, 109, 87"б" - до зупинки "Вулиця Чернишевського"
Тел./факс: +38 0562 47-34-49
Е- mаіl: pr com@udhtu.edu.ua, prk udxtu@ukr.net

Сертифікати ЗНО :

1. Українська мова і література
2. Математика
3. Іноземна мова або Фізика

Вартість одного року навчання (2020 р.)

  Денне Заочне
Бакалавр 10450 8250
Магістр 12650 9900

© Манко Г.І., 2014-2020